Järvenpään ateria- ja siivouspalvelut Jatsi Oy

JUST kahvila-ravintola Silkkiuikku

Kahvila palvelee: ma-to 7.30-15.00 pe 7.30-14.00
Linjastolounas on tarjolla ma-pe klo: 10.30-13.30
Tilaukset ja yhteydenotot: silkkiuikku@jatsioy.fi,
P: 040 134 8278 tai 040 134 8374

Silkkiuikun poikkeusaukiolot joulukuussa:
6.12. Suljettu itsenäisyyspäivänä
12.12. Kahvila 7.30-13.00, lounas 10.30-13.00
24.-26.12. Suljettu jouluna
31.12. Suljettu uuden vuoden aattona

JUST Silkkiuikku lounaslista 19.11-21.12.2018

JUSTin akuuttiosasto ja asumispalvelut

JUSTin akuuttiosaston ja asumispalveluiden ruokalista 19.11-23.12.2018

JUSTin akuuttiosaston ja asumispalveluiden ruokalista 24.12-27.1.2018

Koulut ja päiväkodit

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 10.12-14.12.2018

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 17.12-21.12.2018

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 24.12-28.12.2018

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 31.12.2018-4.1.2019

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 7.1-11.1.2019

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 14.1-18.1.2019

Lounaslista – koulut ja päiväkodit 21.1-25.1.2019

Kiertävä ruokalista – koulut ja päiväkodit syksy 2018

Koulut ja päiväkodit kasvisruoka

Kiertävä kasvisruokalista – koulut ja päiväkodit syksy 2018

Back to top